Toaleta przenośna z umywalką

Toaleta przenośna Clipper z umywalką na wynajem

Przenośne toalety firmy Clipper z umywalką zapewniają odpowiedni poziom higieny, wysoką funkcjonalność i komfort podczas korzystania w każdych warunkach. Oferowane przez nas modele toalet na wynajem, wyposażone zostały w umywalki z własnymi pojemnikami na czystą wodę.

Konstrukcja nie wymaga podłączenia instalacji wodno-kanalizacyjnej, a uzupełnianie wody odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Obecność zbiorników na wodę i nieczystości znacznie przyspiesza rozkładanie i składanie stanowiska, co czyni z naszej kabiny idealne rozwiązanie na imprezy masowe i większe zgromadzenia. Pojemniki w tym modelu zostały odpowiednio powiększone, dla większego komfortu i dłuższego korzystania bez potrzeby uzupełniania.

Umywalka obsługiwana jest za pomocą pompki nożnej. Wytworzone w ten sposób ciśnienie, przenosi wodę z pojemnika do umywalki, a cały proces odbywa się w pełni higienicznie i bezdotykowo. Kabina przenośna z umywalką posiada na wyposażeniu także pisuar, pojemny dozownik na mydło oraz wygodny uchwyt na ręcznik papierowy.

Nasz przenośny model toalety z umywalką na wynajem, ma w standardowej konfiguracji także pisuar, co pomaga zadbać o higienę i ułatwia odpowiednie korzystanie z proponowanych rozwiązań. Całość wyposażona została w kratki pomagające zachować dopływ świeżego powietrza oraz niezależny od siebie, podwójny system wentylacji.

Nieprzerwany napływ powietrza z zewnątrz, został więc połączony z kanałem wspomagającym wydostawanie się powietrza z wnętrza kabiny. Stały przepływ tlenu jest bardzo istotny podczas korzystania z toalet podczas imprez o dużym natężeniu ruchu oraz podczas wysokich temperatur panujących na zewnątrz. Komfort jest szczególnie odczuwalny przy imprezach plenerowych organizowanych w miesiącach letnich.

Całość ma większe wymiary, aniżeli standardowe modele przenośnych toalet, ale dzięki temu z korzystanie z toalety nie stanowi problemu również dla osób o nieco większej budowie.

Charakterystyka

Toaleta, jak każdy nasz model wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Dodatek stabilizatora UV w składzie, chroni przed odbarwieniami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wpływających negatywnie na odporność kabiny. Dach został wykonany z materiału przepuszczającego światło, dzięki czemu całość jest samowystarczalna w ciągu dnia i naświetlana jest promieniami słonecznymi z zewnątrz. W przypadku stosowania naszych toalet na wydarzeniach masowych, świetnym rozwiązaniem są gładkie ściany zewnętrzne, przystosowane do umieszczenia na nich banerów reklamowych sponsorów danego wydarzenia. Koszt może się nie tylko zwrócić, ale może również pomóc zarobić na całym przedsięwzięciu. Wielu naszych klientów wykorzystuje szereg toalet, jako dodatkowe stanowisko reklamowe.

W ofercie posiadamy również standardowe kabiny WC do wynajęcia oraz toalety dla osób niepełnosprawnych.

Zastosowanie i serwis

Kabiny z własną umywalką i pisuarem mogą być z powodzeniem zastosowane na wszelkich imprezach masowych, budowach oraz jako tymczasowe stanowisko sanitarne, w miejscach gdzie nie ma możliwości inwestycji w toaletę stałą. Własna umywalka czyni z opisywanego wariantu najlepsze rozwiązanie sanitarne dla imprez z gastronomią.

W ofercie mamy toalety przenośne różnego typu, co może być szczególnie przydatne na budowach, działkach letniskowych, i wszędzie, gdzie zaplecze sanitarne będzie potrzebne dorywczo lub na stałe. Łatwość transportu i brak skomplikowanych działań montażowych ułatwia korzystanie z konstrukcji.

Dla zainteresowanych jesteśmy w stanie zapewnić także pełen serwis każdego z oferowanych modeli a w swojej ofercie mamy także profesjonalne usługi opróżniania toalet przenośnych. Dla pełnego komfortu i higieny naszych klientów!