Usługa oczyszczania i opróżniania

Usługa oczyszczania i opróżniania toalet

Specjalnością WC Jaskółki są kompleksowe usługi w zakresie toalet przenośnych. Wynajem przenośnych urządzeń sanitarnych nie jest jedynym, czym się zajmujemy na co dzień.

W ramach naszej działalności świadczymy również usługi opróżniania i oczyszczania toalet oraz umywalek przenośnych na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska.

Jednym z elementów naszej działalności jest kompleksowe oczyszczanie i dezynfekcja kabiny przenośnej oraz przygotowanie jej do odbioru. Jeżeli mówimy o wynajmie długoterminowym, to również w ramach współpracy, w umówionych terminach zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem przenośnych toalet u klienta.

Jak oczyszczamy i opróżniamy toalety?

Proces opróżniania odbywa się sprawnie i szybko. Korzystamy przy tej okazji z odpowiednio dostosowanych maszyn i narzędzi, wyciągając wszystkie nieczystości ze zbiornika w kabinie. Całość odbywa się w pełni bezpiecznie, bez narażenia środowiska naturalnego.

Po zakończeniu tej części, kabina oczyszczana jest dokładnie za pomocą myjki ciśnieniowej. Zbiornik toalety zalewany jest specjalnym płynem, który maskuje zawartość toalety i ułatwia jej opróżnianie oraz niweluje nieprzyjemny zapach w kabinie.

Następnie uzupełniany jest dozownik papieru toaletowego, a jeżeli kabina wyposażona jest w umywalkę – również zbiornik czystej wody i dozownik ręczników papierowych. Podczas usług oczyszczania, korzystamy z silnych, certyfikowanych środków czyszczących, w celu zapewnienia najwyższej jakości i pełnej higieny.

Serwis toalet przenośnych

Profesjonalny serwis toalet przenośnych adresujemy do Klientów z Wielkopolski i województwa dolnośląskiego.

Bez względu na to, czy działają w branży budowlanej, czy też organizują w Ostrowie event dla kilku tysięcy osób zrobimy wszystko, by odciążyć ich z problemów niezwiązanych z ich główną działalnością.

Działamy w całej Wielkopolsce i województwie dolnośląskim, a transport naszych kabin jest wliczony w cenę wynajmu toalety. Dbamy o pełną elastyczność podczas oferowania usług, aby maksymalnie dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Jak serwisujemy przenośne WC?

Dzięki staranności, z jaką realizujemy każde zlecenie, zapewniamy naszym Klientom największy komfort użytkowania.

Do serwisowania toalet wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt, nie niszczy on tworzywa, z którego wykonane są kabiny.

Warto również podkreślić, że działamy przy użyciu najlepszych środków czyszczących, są one całkowicie bezpieczne zarówno dla osób korzystających z toalet przenośnych, jak i otoczenia. Zdajemy sobie sprawę, że proponowany serwis kabin przenośnych pozwala zadbać o tak ważne obszary, jak ochrona środowiska naturalnego i zdrowia publicznego.

Dlaczego warto wybrać serwis i oczyszczanie w WC Jaskółki?

Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb Klienta, zapewniamy rzetelność, terminowość i profesjonalizm, który jest niezbędny w biznesie. Oferujemy bardzo wysoki standard proponowanych usług i przystępne ceny.

Zawsze proponujemy elastyczne rozwiązania, aby każdy z naszych kontrahentów był maksymalnie zadowolony z usługi wynajmu, serwisowania i oczyszczania toalet. W ofercie mamy szereg usług dodatkowych, co sprawia, że możemy dać jeszcze bardziej kompletne rozwiązania!

 

Oczyszczanie i serwis toalet przenośnych