Usługa oczyszczania i opróżniania

Oczyszczanie - Serwis Toalet Przenośnych

Specjalnością WC Jaskółki są kompleksowe usługi w zakresie toalet przenośnych. Wynajem przenośnych urządzeń sanitarnych nie jest jedynym, czym się zajmujemy na co dzień. W ramach naszej działalności świadczymy również usługi opróżniania i oczyszczania toalet oraz umywalek przenośnych. Proces opróżniania odbywa się sprawnie i szybko. Po jego zakończeniu kabina oczyszczana jest dokładnie za pomocą myjki ciśnieniowej. Zbiornik toalety zalewany jest płynem, który maskuje zawartość toalety i ułatwia jej opróżnianie oraz niweluje nieprzyjemny zapach w kabinie. Następnie uzupełniany jest dozownik papieru toaletowego, a jeżeli kabina wyposażona jest w umywalkę – również zbiornik czystej wody i dozownik ręczników papierowych.

Profesjonalny serwis toalet przenośnych adresujemy do Klientów z Wielkopolski i województwa dolnośląskiego. Bez względu na to, czy działają w branży budowlanej, czy też organizują w Ostrowie event dla kilku tysięcy osób zrobimy wszystko, by odciążyć ich z problemów niezwiązanych z ich główną działalnością.

Dzięki staranności, z jaką realizujemy każde zlecenie, zapewniamy naszym Klientom największy komfort użytkowania. Do serwisowania toalet wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt, nie niszczy on tworzywa, z którego wykonane są kabiny. Warto również podkreślić, że działamy przy użyciu najlepszych środków czyszczących, są one całkowicie bezpieczne zarówno dla osób korzystających z toalet przenośnych, jak i otoczenia. Zdajemy sobie sprawę, że proponowany serwis kabin przenośnych pozwala zadbać o tak ważne obszary, jak ochrona środowiska naturalnego i zdrowia publicznego.

Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb Klienta, zapewniamy rzetelność, terminowość i profesjonalizm, który jest niezbędny w biznesie. Oferujemy bardzo wysoki standard proponowanych usług i przystępne ceny.

Oczyszczanie i serwis toalet przenośnych