Coraz częściej dostajemy zapytania na ten temat, więc czas udzielić odpowiedzi! Tak! W WC Jaskółki możesz wynająć barierki i ogrodzenia na imprezy masowe! Dostarczymy je na miejsce, pomożemy z montażem i demontażem. Dobierzemy właściwe rozwiązanie do potrzeb!

Barierki ochronne na wynajem

wynajem barierek ochronnych
W WC Jaskółki wynajmiesz barierki ochronne na każde wydarzenie!

Możemy zaproponować barierki ochronne na wydarzenia każdego rodzaju – koncert, festyn, spotkanie plenerowe, czy imprezę masową. Niezależnie od wielkości wydarzenia, oferujemy transport, pomoc w rozstawieniu i odpowiednim montażu barierek na miejscu.

Organizacja wszelkich imprez masowych, musi być dopięta na ostatni guzik i spełniać określone wymagania. Bezpieczeństwo uczestników i obecność barierek ochronnych to jedno z nich. Chcemy, aby nasza oferta była możliwie najbardziej kompletna i barierki na wynajem są kolejnym krokiem, w zapewnieniu pełnego wachlarza usług.

Dlaczego warto wynająć barierki ogrodzeniowe?

Zalet płynących z wynajmu barierek jest mnóstwo. Poniżej przedstawimy tylko kilka z nich, żeby lepiej pokazać największe plusy takiego rozwiązania:

Dlaczego warto korzystać z naszych barierek?

Poza samymi barierkami, oferujemy szereg usług dodatkowych, które nie zawsze są w cenie u konkurencji. Co takiego możemy zaproponować?

Poza oczywistymi korzyściami, wynikającymi z naszej pomocy, oferowane przez nas bariery mają szereg zalet:

Jeżeli potrzebujesz szerszych możliwości, przypominamy, że w ofercie mamy standardowe przenośne kabiny WC, przenośne toalety dla niepełnosprawnych oraz pełen serwis i oczyszczanie toalet.

Gdzie dostarczacie wynajęte ogrodzenie?

Podobnie, jak w przypadku innych oferowanych przez nas usług – działamy na terenie województwa wielkopolskiego i Dolnego Śląska. W przypadku pytań lub wątpliwości oraz chęci poznania szczegółów – zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz