Wypożyczalnia namiotów i mebli eventowych

Wynajem namiotów

Nasza firma oferuje wynajem namiotów na wszystkie okazje! Nasze namioty są idealne do zgromadzeń, przyjęć, imprez plenerowych i wszystkich innych wydarzeń. Wynajmujemy namioty na komunie, urodziny, imieniny, chrzciny, wesela i poprawiny oraz każdy inny rodzaj wydarzenia okolicznościowego!

Nasze namioty są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, a także łatwe w montażu i demontażu. Chętnie pomożemy w rozłożeniu namiotu przed imprezą i złożeniu go, po jej zakończeniu. W ofercie mamy namioty na wynajem o różnych wymiarach. Wszystkie modele dostępne są poniżej.

Namioty 4x8 m.

Przeznaczone na mniejsze imprezy plenerowe do 30 osób. Namiot eventowy z oświetleniem, stołami i krzesłami.

Namioty 5x6 m.

Przeznaczone na mniejsze imprezy plenerowe do 40osób. Namiot z oświetleniem, stołami i krzesłami.

Namioty 5x10 m.

Przeznaczony na większe imprezy plenerowe od 30 do 70 osób. Odczepiane boczne ściany dają możliwość dowolnej konfiguracji ostatecznego wyglądu namiotu. Namiot z oświetleniem, stołami i krzesłami.

Namiot 6*12 m.

Przeznaczony na duże plenerowe imprezy mieszczący 100osób. Namiot z oświetleniem, stołami i krzesłami.

Namioty imprezowe do wynajęcia

Nasza firma oferuje wynajem namiotów imprezowych, które zapewnią przestrzeń, potrzebną, aby zorganizować udaną imprezę. Nasze namioty są dostępne w różnych wielkościach, w tym małych, średnich i dużych, co pozwala dopasować je do wielu różnych potrzeb. Wynajmujemy namioty z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zapewniają solidną ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Wypożyczalnia i wynajem mebli eventowych

Wypożyczenie stołów i krzeseł oraz kompletnych mebli eventowych może znakomicie dopełnić całą imprezę. Na życzenie zajmiemy się wszystkim, aby organizatorzy mogli skupić się na innych elementach!

Zapewniamy kompleksową obsługę: wynajem, transport, oświetlenie, montaż i demontaż hali namiotowej.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Galeria zdjęć